top of page

JSME SCONTO. LIDÉ, KTEŘÍ POMÁHAJÍ LÉPE BYDLET...

10. výročí
SCONTO
SCONTO
SCONTO

Se svými devíti prodejnami a desítkami tisíc čtverečních metrů prodejních ploch patří Sconto k největším prodejcům nábytku a bytových doplňků v České republice. Za téměř 30 let působení jsme pomohli zútulnit domov několika generacím našich zákazníků.

Jsme součástí německého koncernu Krieger, který patří k největším prodejcům nábytku, kuchyní a bytových doplňků v Evropě. Ten pod různými značkami provozuje v Německu jak diskontní prodejny, tak luxusní nákupní galerie s prodejní plochou desítek tisíc metrů čtverečních, nebo čistě internetový prodej nábytku.

Na českém a slovenském trhu působí SCONTO NÁBYTEK od roku 1995, kdy jsme otevřeli první prodejnu v Praze-Stodůlkách. Dnes patříme k největším prodejcům nábytku a bytových doplňků a jsme českým lídrem v prodeji nábytku online.

Za tři úspěšné dekády našeho působení vděčíme hlavně zaměstnancům, kteří pomáhají našim zákazníkům jak na pražské centrále, tak devíti obchodních domech napříč Českem každý den lépe bydlet.

Aktuálně má SCONTO NÁBYTEK v Česku 9 prodejen. Na Slovensku máme 4 prodejny. Nejnovější z nich jsme otevřeli v roce 2023 v lokalitě Plzeň-Borská pole. Prodejny nabízí prodejní plochy od 5 do 16 tis. m2 a každá prodejna má vlastní velkokapacitní sklad.

JSME LÍDR OFFLINE I ONLINE

Už od roku 1995 poskytujeme zákazníkům v Česku široký výběr zboží a kvalitní, spolehlivé služby v duchu našeho motta „Kvalita pro každého za rozumné ceny.“

29

LET

9

PRODEJEN

500

ZAMĚSTNANCŮ

SPOLEČNĚ MYSLÍME NA ZÁKAZNÍKY

Naším cílem je poskytovat zákazníkům široký výběr zboží
a kvalitní služby. U nás proto naleznete obrovské množství výrobků různých stylů a cenových kategorií, od startovního vybavení bytu po exkluzivní nábytek. Ještě širší je nabídka v našem e-shopu, v němž najdete i kusy, které se nám na prodejní plochu nevešly. Většinu z nich máme skladem
k okamžitému odběru.

Široký výběr zboží a kvalitní služby

Výjimečná jsou naše matracová studia a kuchyňská studia s více než třemi desítkami ukázkových sestav. Vysněnou kuchyň vám pomůžeme naplánovat zdarma.

A nejen to. Školení specialisté vám ochotně poradí i se zařízením obývacího pokoje, jídelny, ložnice, dětských pokojů, předsíně, koupelny, pracovny či kanceláře.

Zakoupený nábytek si můžete ihned vyzvednout a odvézt. Pokud si na vlastní odvoz nebo montáž netroufáte, rádi vám ho dovezeme, vyneseme a smontujeme sami.

Pomůžeme vám i s financováním formou výhodného nákupu na splátky. Za všech okolností se můžete spolehnout na profesionální zákaznický servis.

Matracová studia a kuchyňská studia
Zakoupený nábytek si můžete ihned vyzvednout a odvézt

HISTORIE SPOLEČNOSTI

Historie SCONTO
Historie SCONTO
Historie SCONTO

Naše tradice začala již v roce 1874, kdy Rudolf Höffner otevřel v Berlíně malou truhlářskou dílnu, jak můžete vidět na úvodní fotografii. Jeho prvním prodaným kusem nábytku byla kuchyňská židle za 1,25 říšských marek. Höffnerův podnik prosperoval a ve 30.letech 20. století byla firma Höffner na vrcholu, byla jedním
z největších obchodů s nábytkem v Berlíně. V roce 1967 koupil práva na jméno Kurt Krieger, vnuk Wilhelma Kriegera a začal nově s firmou Höffner. Rodina Kriegrových má v nábytkářském průmyslu také dlouhou tradici.

V roce 1910 založil Wilhelm Krieger, dědeček Kurta Kriegera, truhlárnu v Berlíně. Jeho specializací byla výroba kuchyňského nábytku, příborníků a kuchyňských židlí. Stejně jako Höffner však musel po druhé světové válce zavřít.

V roce 1990 zahájila firma expanzi v nových spolkových zemích následovanou expanzí za hranice. Koncern Höffner v současnosti patří mezi tři největší prodejce nábytku v Německu a zaměstnává přes 10 000 zaměstnanců.

SOCIÁLNÍ MEDIA

Sledovat nás můžete i na našich sociálních sítích.

Facebook
Instagram
LinkedIn
bottom of page